YORUMLAR

Kapıda Ödeme

Methaba sipariş verdim bende ama kapıda ödemek istiyorum uygunsa sizin için gönderin lütfen.

Ayse aslan

sipariş verdim acaba ne zaman gelir bilgi verirmısıız lütfen

Selan Bayırlı

sipariş verdik bakalım bu chia neymiş böyle herkes kullanıyor deneyelım bakalım ne kadar faydalı.

Burak Erkut

Bende bu üründen sipariş vermek istiyorum. Arkadaşım tavsiye etti 1 kutu ondan aldım ve çok beğendim devam etmek istiyorum.

Senem Akıncı

sipariş verdim bende bakalım bu urunu tv de gördüm arkadaşım önerdi.

YORUM YAPIN

hizli-kargo

Neden Biz?

ORJİNAL ÜRÜN

Chia lif gıda takviyesi kutusu üzerinde güvenlik için hologram etiketi bulunmaktadır. Hologram etiketi sadece orjinal ürünlerde bulunur. Sağlığınız için lütfen orjinal ürünler kullanınız.

AYNI GÜN KARGO

Kargo teslimat süreleri ürün stok durumuna göre değişme gösterebilmektedir. Müşteri hizmetlerimiz ileirtiba geçilmesi halinde kargo teslimat süresi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

EN İYİ FİYAT

Chia lif uygun fiyat ve yeni kampanyalar için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Sizleri sınırlı sayıdaki tanıtım firsatı kampanyası ile chia lif ailesine sizleri davet ediyoruz. 

GÜVENLİ ÖDEME

Kargo firmasının kapıda nakit ödeme ve kapıda kredi kartı ile ödeme seçenekleri kullanılarakadresinizi gönderilmektedir. Size en uygun olan ödeme kolaylığını kullanarak teslim alabilirsiniz.
 

ÜRÜN GÜVENLİĞİ

Değerli müşterilerimiz sitemizde satışı yapılan chia lif güvelik hologram etiketi olan orjinal üründür. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.