Chia Lif Kullanımı ?


Natural özler ile formülize edilmiş olan chia lif içecek kullanımı kolaydır. Nasıl kullanılır ve kullanım esnasından nelere dikkat edilir.Bir bardak sıcak su içerisine bir tatlı kaşığı doğal içecekten atınız. Su ve chia lif tamamen karıştırıldıktan sonra tüketilmesi önerilmektedir. Bayan ve erkek kullanımına uygundur. Sizde chia lif doğal içecek siparişi vermek istiyorsanız bizim ile irtibata geçebilirsiniz. Stoklarla sınırlı fırsat kampanyasını kaçırmayın.

 

hizli-kargo

Neden Biz?

ORJİNAL ÜRÜN

Chia lif gıda takviyesi kutusu üzerinde güvenlik için hologram etiketi bulunmaktadır. Hologram etiketi sadece orjinal ürünlerde bulunur. Sağlığınız için lütfen orjinal ürünler kullanınız.

AYNI GÜN KARGO

Kargo teslimat süreleri ürün stok durumuna göre değişme gösterebilmektedir. Müşteri hizmetlerimiz ileirtiba geçilmesi halinde kargo teslimat süresi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

EN İYİ FİYAT

Chia lif uygun fiyat ve yeni kampanyalar için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Sizleri sınırlı sayıdaki tanıtım firsatı kampanyası ile chia lif ailesine sizleri davet ediyoruz. 

GÜVENLİ ÖDEME

Kargo firmasının kapıda nakit ödeme ve kapıda kredi kartı ile ödeme seçenekleri kullanılarakadresinizi gönderilmektedir. Size en uygun olan ödeme kolaylığını kullanarak teslim alabilirsiniz.
 

ÜRÜN GÜVENLİĞİ

Değerli müşterilerimiz sitemizde satışı yapılan chia lif güvelik hologram etiketi olan orjinal üründür. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.